Związki Zawodowe Policjantów utworzyły Federację Służb Mundurowych i Publicznych a my dalej tkwimy w Forum Związków Zawodowych, w jakim celu?

Dnia 16 maja 2016r. w m. Piwniczna odbyło się kolejne posiedzenie Zarządu Głównego NSZZ FSG, na którym pod głosowanie przedstawiono szereg uchwał i wniosków. Najbardziej kontrowersyjnym tematem była uchwała Forum Związków Zawodowych (FZZ), do którego przynależy NSZZ FSG, zobowiązująca wszystkie organizacje należące do FZZ do wpłacenia dodatkowo podwójnej składki.

Należy zauważyć, że NSZZ FSG rocznie odprowadza na rzecz FZZ ponad 15 tys zł. Uchwała FZZ zobowiązująca NSZZ FSG do wpłacenia dwóch dodatkowych składek, w łącznej wysokości około 2800 zł, została podpisana przez Przewodniczącą FZZ oraz Wiceprzewodniczącego FZZ kol. Mariusza Tyla, który na co dzień przewodniczy NSZZ FSG.

Kol. Mariusz Tyl wyjaśniał podczas obrad Prezydium Zarządu Głównego NSZZ FSG, że był przeciw uchwale podjętej przez FZZ, natomiast podczas posiedzenia Zarządu Głównego głosował za dodatkowym obciążeniem podwójną składką NSZZ FSG.

Temat i sytuacja jest trudna do oceny także dla innych członków Zarządu Głównego NSZZ FSG, bowiem prowadzona dyskusja spowodowała, że złożono nawet wniosek o wystąpieniu z FZZ, głównie z uwagi na fakt, że FZZ nie wspierało w sposób należyty dotychczasowych działań NSZZ FSG. Wniosek ten został odrzucony 1 głosem i w dalszej konsekwencji Zarząd Główny w drodze uchwały postanowił jednak wpłacić dwie dodatkowe składki.

Czytaj dalej Związki Zawodowe Policjantów utworzyły Federację Służb Mundurowych i Publicznych a my dalej tkwimy w Forum Związków Zawodowych, w jakim celu?

Promocyjne warunki kredytów hipotecznych: MDM oraz rynku wtórnego – oferta ważna do 30 czerwca 2016 !

Szanowni Państwo,
Mam przyjemność poinformować Państwa, że promocyjne warunki kredytu z dofinansowaniem w ramach programu „Mieszkanie dla młodych” będą obowiązywały jeszcze przez miesiąc czyli do 30 czerwca 2016r.
Przypominam, że ogromne zainteresowanie programem „Mieszkanie dla młodych” spowodowało, że od marca kredytobiorcy nie mogą wnioskować o dofinansowanie, które byłoby wypłacone jeszcze w tym roku. Według szacunków Banku Gospodarstwa Krajowego, już za kilka miesięcy banki przestaną przyjmować wnioski o kredyty z dopłatą zaplanowaną na przyszły rok czyli 2017.
Zatem jeśli zastanawiacie się Państwo nad zakupem mieszkania w programie „Mieszkanie dla młodych” to jest to ostatni moment.

Do 30 czerwca mamy dla Państwa bardzo interesujące warunki cenowe kredytu MDM:
– marża 1,90%
– prowizja 1,99%
Wymagania konieczne do uzyskania powyższych warunków:

Czytaj dalej Promocyjne warunki kredytów hipotecznych: MDM oraz rynku wtórnego – oferta ważna do 30 czerwca 2016 !