Promocyjna oferta kredytu hipotecznego do 11 października 2017 r. – zniesienie ograniczenia wieku!

Z przyjemnością informuję, że bank dokonał zmiany w regulaminie promocji i poniższa oferta kredytu hipotecznego jest dostępna bez ograniczenia wieku (wcześniej ograniczenie wieku kredytobiorcy do 35 lat). Pozostałe warunki oferty pozostają bez zmian.

Poniżej przypomnienie warunków promocji:

– minimalna kwota kredytu  100 000 zł

– czas trwania promocji 11 października 2017 roku

– minimalny udział własny klienta   20 %

– posiadanie lub założenie rachunku z deklaracją comiesięcznych wpływów w minimalnej kwocie 2 000 zł oraz przystąpienie do programu ubezpieczeniowego jednego z kredytobiorców, składka miesięczna 0,035% salda zadłużenia (wymagane przez 36 m-cy.) W przypadku rezygnacji z ubezpieczenia w okresie 36 m-cy marża wzrasta o 0,1%.

Klientom, którzy spełnią warunki uczestnictwa w ofercie specjalnej zostaną przyznane warunki cenowe z jednego wybranego wariantu:

 Wariant I

prowizja 1,69 %

marża 1,69 %

 

Wariant II

prowizja 0 %

marża 1,90 %

Proszę zwrócić uwagę na niskie koszty okołokredytowe. Nawet w przypadku rezygnacji z ubezpieczenia na życie oferta jest bardzo interesująca.

Brak innych produktów powiązanych z ofertą jak karta kredytowa czy programy systematycznego oszczędzania.

Bank nie wymaga przedstawiania historii rachunku osobistego.

Zapraszam do kontaktu.

 

Marek Wierzbicki 

Wierzbicki

Usługi Finansowo-Prawne 

ul. Mickiewicza 40 lok. 2

01 – 650 Warszawa

tel. 606 412 071

e-mail: biuro@wierzbicki-finanse.pl

www.wierzbicki-finanse.pl

Praca u dziadka doliczona do stażu policyjnego

Policjant skierował sprawę do wojewódzkiego sądu administracyjnego.

Policjant będzie mógł doliczyć do stażu pracowniczego okresy pracy w gospodarstwie rolnym. W ten sposób po wieloletniej batalii uzyska wyższe uposażenie zasadnicze.

W 2011 r. funkcjonariusz zwrócił się do komendanta głównego policji o zaliczenie do stażu mającego wpływ na wysokość pensji okresów pracy w indywidualnym gospodarstwie rolnym dziadków w charakterze domownika. Chciał skorzystać z prawa do zmiany wysługi lat w związku z zaliczeniem dotychczas nieudokumentowanych okresów. Może mieć to miejsce w sytuacji, gdy przy przyjęciu do służby funkcjonariusz nie dysponował dokumentami potwierdzającymi takie okresy. Na tej podstawie funkcjonariusz chciał doliczyć do stażu pracę na roli w latach 1989–1993 oraz 4 miesiące z lat 1995–1996.

źródło: http://serwisy.gazetaprawna.pl/praca-i-kariera/artykuly/1064229,praca-w-gospodarstwie-rolnym-staz-pracy-policjanta.html

Foto: ShutterStock

Ile zarabiają policjanci, strażacy i żołnierze w Warszawie? Sprawdzamy ich zarobki

Praca w Policji, Wojsku Polskim czy Straży Miejskiej nie należy do najłatwiejszych. Często duża odpowiedzialność działań i podejmowanych decyzji nie oznacza wysokich zarobków. Sprawdziliśmy na jakie pensje mogą liczyć służby mundurowe w Warszawie. 

3147 złotych brutto miesięcznie wynosi średnie wynagrodzenie policjanta w regionie.

5836 złote brutto miesięcznie wynosi średnie wynagrodzenie eksperta w policji.

4029 złotych brutto miesięcznie wynosi średnie wynagrodzenie dzielnicowego.

źródło: http://warszawa.naszemiasto.pl/artykul/zdjecia/ile-zarabiaja-policjanci-strazacy-i-zolnierze-w-warszawie,4214140,artgal,26955880,t,id,tm,zid.html