Mariusz Błaszczak: od 1 stycznia 2017 r. podwyżki dla służb mundurowych.

Funkcjonariusze i pracownicy cywilni policji, Państwowej Straży Pożarnej, Straży Granicznej i Biura Ochrony Rządu od 1 stycznia 2017 r. otrzymają podwyżki po 253 zł – zapowiedział dzisiaj szef MSWiA Mariusz Błaszczak w Dragaczu (woj. kujawsko-pomorskie).

Błaszczak powiedział, że w budżecie na przyszły rok są zagwarantowane pieniądze na program modernizacji służb mundurowych. – To program przewidziany na cztery lata, na wzór programu przyjętego w 2007 r. przez rząd pana premiera Jarosław Kaczyńskiego. Cały program obliczony jest na 6,5 mld zł. W przyszłym roku wartość tego programu wyniesie 1,390 mld zł, z czego 610 mln zł na podwyżki, a 780 mln zł na inwestycje i zakup nowego sprzętu – powiedział szef MSWiA.

źródło: http://wiadomosci.onet.pl/kraj/mariusz-blaszczak-od-1-stycznia-2017-r-podwyzki-dla-sluzb-mundurowych/w9dh6s

Żołnierze powinni oglądać TVP Info, bo najszerzej prezentuje ich sprawy

Informacja z portalu: biznes.onet.pl

„(…)Dowódca Garnizonu Warszawa polecił swoim podkomendnym, aby czerpali informacje z programów telewizji publicznej, w tym z TVP Info – dowiedział się „Presserwis”. Takie zalecenie generał brygady Robert Głąb, dowódca Garnizonu Warszawa, wydał dowódcom, kierownikom i komendantom podległych mu jednostek.(…)”

Czytaj więcej: http://biznes.onet.pl/wiadomosci/media/zolnierze-maja-ogladac-tvp-info-bo-najszerzej-prezentuje-ich-sprawy/de29he?utm_source=fb&utm_medium=fb_detal&utm_campaign=podziel_sie

źródło: http://biznes.onet.pl/wiadomosci/media/zolnierze-maja-ogladac-tvp-info-bo-najszerzej-prezentuje-ich-sprawy/de29he?utm_source=fb&utm_medium=fb_detal&utm_campaign=podziel_sie