Oferta kredytu hipotecznego

Szanowni Państwo,

Ostatnie miesiące wywróciły życie nam wszystkim do góry nogami. Decyzje związane z zakupem mieszkania czy domu zostały przesunięte w czasie. Trudna sytuacja gospodarcza spowodowała zaostrzenie warunków uzyskania kredytu hipotecznego. Wydaje się jednak, że zaczynamy wracać do normalności.

Ubiegły miesiąc to liczne kontakty z Państwa strony i zapytania o sytuację na rynku nieruchomości oraz dostęp do kredytów. Na Państwa prośbę przygotowałem ofertę kredytu hipotecznego, która w mojej ocenie jest bardzo interesująca.

Do symulacji przyjmuję zakup lokalu mieszkalnego za kwotę 400 000 zł oraz 20% udział własny czyli 80 000 zł.

Poniżej parametry kredytu:

Kwota kredytu – 320 000 zł

Cena zakupu – 400 000 zł

Wkład własny – 80 000 zł

Okres kredytowania – 30 lat

Raty równe – 1224.82 zł

Prowizja za udzielenie kredytu – 0%

Prowizja za wcześniejszą spłatę – 0%

Oprocentowanie –  Marża + WIBOR 3M – 2.26 %

Marża – 2 %

Wibor 3M – 0,26 %

RRSO – 2,76 % 

Ubezpieczenie na życie oferowane za pośrednictwem Banku (składka płatna miesięcznie) – 64 zł. 

Marża pozostanie na niezmienionym poziomie pod warunkiem, że Kredytobiorca będzie korzystał z konta osobistego i dokona transakcji bezgotówkowych kartą debetową do konta na minimalną kwotę 500 zł miesięcznie oraz będzie przelewał co miesiąc na konto w banku swoje wynagrodzenie lub dochód netto.

Proszę zwrócić uwagę, na brak prowizji za udzielenie kredytu oraz za wcześniejszą  spłatę. Ubezpieczenie na  życie jest wymagane jednak może to być zaakceptowana przez bank polisa klienta.

 

Zapraszam do kontaktu:

Marek Wierzbicki

Wierzbicki Usługi Finansowo – Prawne/Feniks Finanse

ul. Mickiewicza 63

01 – 625 Warszawa

tel. 606 412 071

e-mail: biuro@wierzbicki-finanse.pl

www.wierzbicki-finanse.pl

 

Nota prawna

Powyższe wyliczenie ma charakter orientacyjny i przykładowy. Służy wyłącznie celom informacyjnym i nie powinno być traktowane jako oferta, rekomendacja, zaproszenie do zawarcia umowy kredytu. Informacje wyżej podane powinny być analizowane łącznie z formularzem informacyjnym udostępnianym przez Bank przed zawarciem umowy o kredyt. Udzielenie szczegółowych informacji na temat kosztów kredytu i zasad jego spłaty jest możliwe dopiero po przeprowadzeniu przez Bank oceny zdolności kredytowej konsumenta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *