Karta Mundurowa – musisz ją mieć!!!

Zarząd Oddziałowy Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Funkcjonariuszy Straży Granicznej przy Nadwiślańskim Oddziale Straży Granicznej (NSZZ FSG przy NwOSG) jest partnerem społecznym Karty Mundurowej.

“Przystąpienie do programu Karty Mundurowej jest dla nas bardzo ważne, bo to nie tylko wsparcie dla tych, którzy codziennie niosą tarczę bezpieczeństwa, lecz także wyraz uznania dla ich poświęcenia i determinacji w budowaniu lepszego jutra. Jako partnerzy tego programu, dajemy im nie tylko wsparcie, lecz również podkreślamy ich nieocenioną rolę w kształtowaniu bezpiecznego świata, dając im niezbędną motywację do kontynuowania swojej bohaterskiej służby. To inwestycja w stabilność społeczeństwa, które kwitnie dzięki ich oddanej pracy.

Dla nas to nie tylko kolejne porozumienie czy umowa. To ważny krok w kierunku uznania naszej służby oraz podkreślenia roli, jaką nasi funkcjonariusze pełną w społeczeństwie. Karta Mundurowa jest dla nas znakiem szacunku, docenienia trudów, codziennych poświęceń oraz lat służby jakie obecni i byli żołnierze i funkcjonariusze służb mundurowych poświęcili dla dobra społeczeństwa.”

– Przewodniczący Zarządu – Robert Lis

Wszystko o Karcie Mundurowej: kartamundurowa.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *